Designová komoda Falco Bacardi R14 v dubovém provedení s zlatým/krémovým nádechem

Komoda Bacardi díky svému provedení poskytuje dostatek úložného prostoru, čímž se stane nezbytnou součástí každé moderní domácnosti. Je vyrobená z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream, což jí propůjčuje nadčasový design a eleganci, která zaujme na první pohled.

Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu. Nemusíte se obávat škrábanců, otisků prstů a dalších poškození, komoda Falco Bacardi R14 je velmi odolná a stojí za to si ji pořídit.

Komoda má univerzální použití a svůj účel splní v kterékoliv místnosti. Je ideální pro obývací pokoj, ložnici i dětský pokoj. Díky svému provedení se stane skvělým doplňkem každého interiéru.

Navíc, pokud si ji pořídíte nyní, můžete využít speciální nabídky na skvelynabytek.cz, kde ji můžete získat za skvělou cenu a včetně dopravy po celé České republice.

Montáž a údržba

Komoda Falco Bacardi R14 je dodávaná v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Montáž komody je poměrně jednoduchá a zvládne ji každý – i člověk bez odborných znalostí. Během krátké chvíle tak budete mít svou novou komodu připravenou k použití.

Údržba komody je velmi snadná a zvládne ji každý. Komodu stačí otírat vlhkým hadříkem a následně setřít suchým hadříkem. Díky lamina povrchu se na komoře neusazují prachové částice a komoda tak vypadá stále jako nová.

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně

Je třeba zdůraznit, že vyobrazené dekorace na fotografiích nejsou součástí komody a nejsou zahrnuty v ceně. Komodu si tak můžete upravit dle vlastních představ a přizpůsobit ji svému stylu a vkusu. Výsledkem bude jedinečný kus nábytku, který bude ladit s celým interiérem a zároveň poskytne dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci.

Komoda Falco Bacardi R14

Doufáme, že jsme vás zaujali touto krásnou a praktickou komodou, která se stane nezbytnou součástí každé moderní domácnosti. Nezapomeňte si ji pořídit na skvelynabytek.cz, kde ji můžete získat za skvělou cenu a s rychlou dopravou přímo k vám domů.