Elegantní komoda BRIXTON v dubu lefkas pro dokonalé uspořádání domácnosti

Zařízení bytu či domu je pro mnohé z nás velmi důležitým momentem. Potřebujeme mít vše perfektně uspořádané, aby se nám v bytě či domě dobře dýchalo a bylo příjemné prostředí. K uspořádání domácnosti nám může pomoci krásná a elegantní komoda BRIXTON, kterou nabízí e-shop Kup si nábytek.

Policová komoda s jednou zásuvkou

Tato komoda je vyrobena z kvalitního lamina v krásném barevném provedení dub lefkas. Disponuje jednou zásuvkou, což jí dodává praktičnost, a dále policemi, na které si můžete uspořádat své věci, fotky nebo dekorace. Rozměry (šxvxh) této komody jsou 140,4 x 80 x 40,2 cm.

Komoda, která osvětlí váš interiér

Pro zkrášlení interiéru je k dispozici LED osvětlení, které však není v ceně. Přesto si můžete být jisti, že jakýkoli dekorativní prvek, který na komodu umístíte, bude osvětlen tak, aby zářil a byl vidět v celé místnosti.

Pokud hledáte komodu, která bude dokonale zapadat do vašeho interiéru, a to nejen svojí praktičností, ale i krásným designem a příjemným barevným provedením, je tou pravou volbou.

Nemusíte se bát ani o přepravu, neboť komodu vám dodáme v demontu. Po sestavení bude komoda stát na svém místě a poslouží vám po mnoho let. A pro vaše maximální spokojenosti nabízíme záruku 24 měsíců.

Zajímá vás tento produkt více? Navštivte internetový obchod Kup si nábytek na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/komoda-brixton-dub-lefkas a uvidíte, že nabízíme celou řadu dalších krásných produktů, které vám pomohou uspořádat váš domov tak, jak si přejete.