Konferenční stolek Hanah Home Viva v hnědém provedení s délkou 110 cm

Viva, to je stolek, který vyniká příjemným vzhledem dřeva. Pokud hledáte stolek, který se bude skvěle hodit do vašeho obývacího pokoje, máte tu ideální kus nábytku před sebou. Jedná se o konferenční stůl, který si získá vaše srdce díky svému vzhledu i vysoké kvalitě zpracování.

Vrchní deska stolku s možností odkládání drobností

Vrchní deska stolku umožňuje umístění kávy, čaje nebo drobného občerstvení tak, aby byly vždy po ruce. Pokud máte hosty, stůl se stane dokonalým pomocníkem.

Spodní část stolku jako praktický úložný prostor

Spodní část stolku se zmenšenou poličkou poslouží jako šikovný prostor na ukládání novin, telefonu nebo notebooku. Pokud máte doma několik časopisů, kde se během dne ztrácí všechny a nikdo si je nemůže pořádně prohlédnout, s tímto stolem máte vyhráno.

Rozměry stolku Hanah Home Viva

Stůl měří v šířce 110 cm, v výšce 45 cm, v hloubce 60 cm, s výškou police 11,4 cm a výškou nohou 30 cm. Tyto rozměry z něj dělají perfektní kus nábytku pro váš obývací pokoj.

Pokud vás tento krásný a praktický stolek zaujal, neváhejte a navštivte stránky maliboo.cz a pořiďte si ho do vašeho interiéru.

Konferenční stolek Hanah Home Viva v hnědém provedení s délkou 110 cm

Tento konferenční stolek od Hanah Home je kus nábytku, který vám bude sloužit nejen prakticky, ale i krásně. Nemusíte se tak bát, že by narušil váš interiér, protože naopak skvěle zapadne a dotvoří ho do dokonalosti.