Kulatý taburet YKELI v černé látkové verzi – Skvělý doplněk moderního interiéru!

Kulatý taburet YKELI je skvělým doplňkem moderního interiéru. Jeho elegantní design a černá látka Mat Velvet 99 dodají vašemu bytu nevšední atmosféru. Pokud hledáte nábytek, který je praktický a zároveň stylový, pak se tento taburet rozhodně vyplatí mít.

Čalouněný taburet

Taburet YKELI je vyroben z kvalitní látky, která je velice příjemná na dotek. Jeho průměr činí 70 cm, výška pak 28 cm. Nožky mají výšku 2 cm. Díky svému kulatému tvaru se taburet perfektně hodí do každého interiéru, ať už máte moderní, nebo klasický styl.

Barva

Taburet YKELI je k dostání pouze v černé látce Mat Velvet 99. Tato barva se skvěle hodí k ostatnímu nábytku a nepotřebuje příliš časté čištění. Lze ji velmi dobře sladit i s jinými barevnými kombinacemi v místnosti.

Kvalitní materiál

Taburet YKELI je vyroben z kvalitní látky, která je pevná a odolná proti oděru. Tato látka je velmi snadno udržovatelná a pocit z ní je velmi příjemný na omak. Navíc je taburet velmi lehký a snadno přenosný, takže ho můžete snadno přemístit do jiných místností.

Dodáváno v demontu

Taburet YKELI je dodáván v demontu, což znamená, že ho snadno složíte sami. Díky tomu si můžete být jisti, že bude mít taburet výbornou stabilitu a pevnost.

Taburet YKELI je možné zakoupit na stránkách BestNabytek.cz.

Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie