Kvalitní jídelní stůl LACHICA z dubového dřeva


Rustikální styl pro váš interiér

Přírodní jídelní stůl o rozměru 120×80 cm z masivního dubového dřeva zaujme svým rustikálním stylem i zpracováním. Je vyroben v minimalistickém severském designu, v světlejším přírodním odstínu. Výborně se hodí a bude velmi elegantním prvkem nejen v moderních, ale i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.

Čisté linie a vysoce kvalitní řemeslné zpracování dřevěného masivu nastavuje okouzlující akcenty a podtrhuje útulnou atmosféru v interiéru. Tento jídelní stůl Vás zve nejen k odpočinku, ale i k setkávání s rodinou i přáteli ve svátečních i všedních okamžicích.

Masivní dubová spárovka

Stolní deska je z kvalitně zpracované průběžné dubové spárovky o síle 2 cm, čtyři hranaté nohy mají čtvercový průřez o rozměru 7,5×7,5 cm. Ve spodní části jsou opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Výška stolu je 75 cm. Lub má výšku 8 cm. Rozteč mezi nohami je 105 cm na delší straně, 65 cm na kratší. Světlá výška k lubu je 65 cm. Ze spodní části je deska vyztužena na třech místech masívními dřevěnými špalíky, zabraňujícími nechtěné zkrucování.

Transparentní olejová úprava

Povrchová úprava je transparentním olejem. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.

Jídelní stůl LACHICA

Závěr

Kvalitní jídelní stůl LACHICA je vyroben z masivního dubového dřeva v rustikálním stylu. Díky svému minimalistickému severskému designu a přírodním odstínům se skvěle hodí nejen do moderních, ale i klasických interiérů. Perfektně poslouží jako místo pro setkávání s rodinou a přáteli při společných chvílích strávených u jídla. Pokud hledáte výrobek s kvalitním řemeslným zpracováním a dobrými materiály, jídelní stůl LACHICA je vaší volbou.

Pro více informací o jídelním stole LACHICA, klikněte zde.