Moderní nástěnné světlo Gondol s průhledným designem – OPVIQ 584TTM1951


O PRODUKTU

Designové závěsné osvětlení GONDOL od kvalitního výrobce stylových osvětlení OPVIQ je skvělým doplňkem pro interiéry, které vyžadují nejen praktické, ale i estetické hodnoty. Světlo zaujme především průhledným designem a čistou linií, která vynikne v kontrastu s černou barvou kovové konstrukce.

Skládá se z kovu v černé barvě a skleněného stínidla s čirým sklem. Tento jednoduchý, ale zároveň elegantní kousek osvětlení doplní váš prostor dokonalou symbiózou designu a funkcí.

Obsahuje 1 skleněné stínidlo, které je připevněno na černé kovové základně. Kromě své estetické funkce bude světlo skvělým zdrojem světla při čtení nebo práci.

V nabídce je i v jiných barevných variantách a velikostech. Takže pokud hledáte něco většího nebo menšího, nebo chcete bílou nebo stříbrnou barvu, určitě si přijdete na své.

Velice potěší nejen milovníky netradičních a unikátních světel. Světlo Gondol je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru, který ocení jak milovníci minimalistického stylu, tak i ti, kteří preferují luxusní a elegantní design.

S ČÍM LADIT

Elegantní a moderní svítidlo, které se krásně doplňuje s dalšími svítidly stejné řady GONDOL či podobného provedení, se kterými vytváří dokonalý pár a zajišťují interiér v dokonalé symbióze. Využijete jak v moderním, tak i klasickém či historickém interiéru. Nejlépe zakomponujete do prostoru, který obsahuje další černé prvky.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Barva svítidla: černá

Materiál svítidla: kov

Rozměry svítidla: 20×37 cm

Materiál stínidla: sklo

Průměr stínidla (koule): 15 cm

Doporučené svítidlo: E27, Max 60 W

Stupeň zabezpečení proti úrazu elektrickým proudem: IP20

Žárovka není součástí balení, potřeba dokoupit.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: potřeba přichytit na zeď pomocí šroubů

Péče: odstraňovat prach vlhkým hadříkem

Pokud hledáte moderní nástěnné světlo s průhledným designem, pak je OPVIQ GONDOL 584TTM1951 skvělou volbou. Objednejte si ho ještě dnes na www.naradi-cz.cz a dodání bude k vám do několika dnů.