Moderní rotační ratanová jídelní souprava Rojaplast NEW YORK DINING


Moderní rotační ratanová jídelní souprava

Součástí sestavy je jídelní stůl, pohodlné dvojsofa s vysokou zádovou opěrkou a dvě široká, pohodlná křesla.

Rojaplast NEW YORK DINING je luxusní sestava nábytku z umělého ratanu a hliníkové kostry, která bude skvělou volbou pro vaše interiéry i exteriéry. Rotační ratanová jídelní souprava se stane ozdobou vašeho domova a nabídne vám dokonalý komfort pro celou rodinu.

Není nic lepšího, než si vychutnat večeři s rodinou nebo přáteli na této moderní ratanové soupravě. Zanechá to na všech návštěvnících dojem a budete se na ni moci kdykoli znovu těšit. Tento druh nábytku je vhodný pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další nebytové i bytové prostory.

I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí.

Umělý zahradní ratanový nábytek vyniká snadnou údržbou a velkou odolností vůči nepřízni počasí. Umělý ratanový nábytek se neloupe, nevznikají na něm nevzhledné praskliny, a je stálobarevný po mnoho let. Pokud nechcete mít obývací pokoj laděný ve stejném duchu jako ostatní, ratanový nábytek je možným řešením, jak se odlišit i v interiéru.

Tato rotační ratanová jídelní souprava je vyrobena z kvalitního umělého ratanu, který odolává UV záření a teplotě od +50°C do -10°C. Kostra je hliníková s práškovou barvou. Ratan má průměr 6,5 mm, a deska stolu má tloušťku5 mm tvrzeného skla. Podušky jsou odnímatelné a jsou vybaveny zipem, což umožňuje snadné praní povlaku. Výplň podušek je z 10 cm molitanu a látka je z polyesteru o hmotnosti 230 g/m2.

Nemusíte nic skládat ani montovat – nábytek je již připraven k okamžitému použití. Tato luxusní souprava z kvalitního umělého ratanu se stane vaším oblíbeným místem k relaxaci nebo pro setkání s přáteli a rodinou.

Vlastnosti rotační ratanové jídelní soupravy:

  • vyrobeno z umělého ratanu a hliníkové kostry
  • odolné vůči UV záření a teplotě od +50°C do -10°C
  • hliníková kostra s práškovou barvou
  • ratan: 6,5mm půlkulatý
  • deska stolu: 5mm tvrzené sklo
  • podušky: výplň-10 cm molitan, látka-230g/m2 polyester
  • spodní podsedáky jsou vybaveny zipem, což umožňuje snadné pran