Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK s motivem motýlů, stopa motýlů, rozměry 220 x 140 cm


Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK s motivem motýlů

Stopa motýlů na stole

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK s motivem motýlů je krásným a stylovým doplňkem pro tvoji domácnost. Ubrus je vyroben z kvalitního materiálu, který je snadno omyvatelný a odolný proti skvrnám. Jeho rozměry jsou 220 x 140 cm, takže se snadno hodí na jakýkoliv stůl.

Tento ubrus bude skvělým doplňkem pro každou příležitost, ať už se jedná o rodinnou večeři nebo oslavu s přáteli. Jeho krásný a živý motiv s různými druhy motýlů navíc dodá tvému interiéru na svěžesti a barvách.

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK s motivem motýlů

Stopa motýlů v tvé kuchyni

Ubrus Mike & Co. NEW YORK Butterflies Trail přináší svěžest a barvy do každé kuchyně. Díky svému jednoduchému stylu a krásným motýlím motivům bude určitě skvělým doplňkem pro tvou rodinu i hosty.

Navíc, tento ubrus je vyroben z kvalitního materiálu, který je snadno omyvatelný a odolný proti skvrnám. Jeho velké rozměry 220 x 140 cm jej učiní vhodným pro každou příležitost.

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK s motivem motýlů na stole

Modrý ubrus Mike & Co. NEW YORK Butterflies Trail, 220 x 140 cm, je skvělým doplňkem pro každou kuchyni nebo jídelnu. Jeho krásný a svěží motiv s motýly dodá tvému interiéru na barvách a svěžesti. Nezapomeň si ho pořídit pro sebe i své blízké na stránkách www.nabytekhned.cz.