Novinka na trhu: Psací stůl TARCAL 100 s policí od Tempo Kondela v přírodním dubu a bílé barvě


Novinka na trhu: Psací stůl TARCAL 100

Psací stůl TARCAL 100 s policí od Tempo Kondela v přírodním dubu a bílé barvě je čerstvou novinkou na trhu s nábytkem. Pokud hledáte moderní, designový stůl, který skvěle zapadne do místnosti, neváhejte a pořiďte si TARCAL 100 od Tempo Kondela.

Vlastnosti psacího stolu

Materiál: TARCAL 100 je vyroben z MDF laminovaného materiálu a kovu.

Barva: Stůl je v kombinaci přírodního dubu a bílé barvy.

Rozměry (ŠxHxV): TARCAL 100 má rozměry 100x60x72 cm, což je ideální velikost pro práci na počítači.

Tloušťka materiálu plátu stolu: Vynikající tloušťka vrchního plátu stolu činí až 18 mm, což zaručuje jeho pevnost a stabilitu.

Tloušťka materiálu police: Police stolu jsou také pevné a mají tloušťku 15 mm.

S policí: Pod plátem stolu se nachází praktická police, která umožňuje uložení nejrůznějších předmětů potřebných pro práci.

Dodávané v demontu: Stůl je vhodně balen a dodáván v demontu, takže si ho můžete snadno a rychle sestavit.

Pokud stůl TARCAL 100 kombinujete se stejně moderními a vkusnými doplňky, jako jsou kancelářská židle a stolní lampička, vytvoříte si vlastní kancelář, kterou budou vaši kolegové závidět.

Nečekejte a pořiďte si stůl TARCAL 100 od Tempo Kondela ještě dnes. Navštivte naši internetovou stránku a prostudujte si detaily k produktu zde.

Tarcal 100

Sázíte na modernost, vkus a výjimečnost? Pak určitě neváhejte a pořiďte si stůl TARCAL 100 s policí, který upoutá vaši pozornost. Navštivte naši internetovou stránku, objednejte si produkt a vybavte svůj domov nebo kancelář výjimečným nábytkem.