Přírodní prvky ve vaší kuchyni: Přesýpací hodiny Kitchen Craft Natural Elements


Přesýpací hodiny Kitchen Craft Natural Elements

Kolekce Natural Elements

Natural Elements je kolekce kuchyňských doplňků, které vyznávají čistý styl a přírodní materiály a barvy. Nejde tak o žádný módní výstřelek, ale trvalé a hodnotné doplňky, které s vámi vystřídají všechny možné kuchyně – venkovsky laděnou u vás na chalupě i tu ryze moderní u vás v městském bytě.

Přesýpací hodiny

Přesýpací hodiny jsou jedním z produktů této kolekce. Jsou vyrobené z přírodního bambusu a kovu, což zajišťuje jejich pevnost a stabilitu. Bambus přitom dodává hodinám příjemný a teplý vzhled, který dodá každé kuchyni trochu atmosféry.

Detail přesýpacích hodin

Poznámka: Hodiny odměřují 30 minut.

Přesýpací hodiny jsou pro svůj jednoduchý design skvělým doplňkem do každé kuchyně. Ať už ji máte jakékoli barevně upravenou nebo v přírodních barvách, přesýpací hodiny se do ní dokonale zapadnou. Některým může připomínat staré časy, kdy se hodiny ještě slyšely v každé místnosti domu, ale podívejte se na ně z druhé strany – právě proto jsou tak originální a stylové.

Přesýpací hodiny Kitchen Craft Natural Elements si můžete zakoupit na stránkách Bestnabytek.cz. Doporučujeme, abyste si k nim pořídili i další kuchyňské doplňky z kolekce Natural Elements a dotvořili tak komplexní a vkusný interiér vaší kuchyně.