Přírodní rohožka Artsy Doormats Welcome to Maaa House z kokosového vlákna, velikost 40 x 60 cm


Nechejte starosti i vážnost přede dveřmi a vstupte do domova s úsměvem na tváři!

Že se to snadno říká, ale jak ve skutečnosti na to? Dejte si přede dveře jednu z veselých, vtipných, ale i milých a povedených rohožek a hned vás naladí na vlnu dobré nálady!

Artsy Doormats Welcome to Maaa House je rohožka vytvořená z přírodního kokosového vlákna. Na výrobu rohožek je použito kokosové vlákno, které je jedním z nejtrvanlivějších materiálů. Kokosové vlákno je totiž velmi pevné a odolné proti vlhkosti, díky čemuž je ideální pro výrobu rohožek.

Rohožka Artsy Doormats Welcome to Maaa House

Je vyrobena z kokosového vlákna a spodní strana je potažena PVC vrstvou, která je protiskluzová. Rohožka Artsy Doormats Welcome to Maaa House má poměrně rozměrnou velikost a sice 40 x 60 cm. Tento rozměr je ideální pro většinu běžných dveří. Rohožka není nikterak náročná na údržbu, stačí ji občas vykartáčovat či vysát a zabráníte tak ukládání nečistot do bytu.

Detail rohožky Artsy Doormats Welcome to Maaa House

Poznámka: Rohožka je vhodná do interiéru a zastřešeného exteriéru. Nevystavujte ji dešti – dlouhodobé působení vlhkosti by mohlo vést k poškození.

Nakupovat rohožky Artsy Doormats Welcome to Maaa House můžete na webu naradi-cz.cz. Na webu naleznete široký výběr rohožek v různých velikostech a s různými motivy. Vyberte si tu svou a nalinkujte se na vlnu dobré nálady již od prahu bytu!