Růžový koberec Universal Aqua Liso – novinka s průměrem 100 cm!

Interiéry dnes už nejsou jen o praktickosti a minimalismu. Naopak, designéři se snaží do bydlení vnést něco více, neokoukaného a originálního. Jednou z možností, jak zútulnit prostor a udělat ho zajímavější, je použití kobereců. Růžový koberec Universal Aqua Liso o průměru 100 cm je toho skvělým příkladem.

Neotřelý design a zútulnění interiéru

Kulatý koberec vnáší do interiéru originalitu, místnost opticky žádoucím způsobem naruší a tím ji zútulní. Pocitu zabydlenosti pomáhá i textilní struktura koberce, která vhodně doplňuje jasné a tvrdé linie dřevěné podlahy nebo dlažby. Růžová barva navíc dodává prostoru jemnost a ženskost.

Speciální technologie zajišťuje odolnost

Ale kromě vzhledu je důležité se podívat i na kvalitu a odolnost koberce. Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou speciálně upravena technologií heat-set frisé – jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a větší odolnost koberce. Takový koberec vydrží i ve vysoké zátěži, tedy například v obývacím pokoji, kde se neustále pohybuje několik lidí.

Kde pořídit

Růžový koberec Universal Aqua Liso o průměru 100 cm si můžete pořídit na stránkách kupsinabytek.cz. Cena je velmi přijatelná a ve srovnání s konkurencí se jedná o poměrně dobrý poměr ceny a kvality.

Růžový koberec Universal Aqua Liso

Příklad použití koberce: Růžový koberec Universal Aqua Liso se hodí nejen do obývacího pokoje, ale klidně i do ložnice nebo dětského pokoje. Vše záleží na tom, jak ho zkombinujete s nábytkem a dekoracemi. Do dívčího pokoje se například hodí kombinace s bílou barvou nebo s pastelovými odstíny žluté a modré.

Na čem si zakoupit koberec se zaměřením na kvalitu a design? Na trhu je celá řada prodejců, kteří nabízejí různé druhy koberců. Při výběru je důležité se řídit hlavně vlastním vkusem, ale zároveň dávat pozor na kvalitu materiálů a zpracování.