Šedé sametové křeslo MICADONI Goct: Pohodlnost a luxus v jednom kousku nábytku


Šedé sametové křeslo MICADONI Goct

Pohodlnost a luxus v jednom kousku nábytku

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky křeslu Goct od značky Micadoni. Tento kus nábytku doplní váš stylový městský prostor o měkké a velmi příjemné čalounění, které je vyrobeno z látky s jemným leskem.

Šedé sametové křeslo MICADONI Goct

Luxusní samet je ideální volbou pro klidné večery s vaší drahou polovičkou nebo do komerčních prostor pro důležité schůzky. Elegantní a nadčasové křeslo se zlatým detailem je tím pravým kouskem, který jste hledali!

Vyrobeno na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Jak na čištění

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.